O mnie

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”, Konfucjusz.

Od 20 lat pracuję z pacjentami, a moje doświadczenie zawodowe zaczęło się od masażu i jogi. Na początku pracowałam w Warszawie, a teraz w Bielsku-Białej. Byłam masażystką mobilną, pracowałam w gabinetach hotelowych i fizjoterapeutycznych, prowadziłam prywatne zajęcia jogi oraz jogę dla dzieci z wadami postawy i nie tylko. Przez te wszystkie lata, dzięki mojej pracy spotkałam bardzo wielu wspaniałych ludzi, prawie wszystkich narodowości, wykonujących różne zawody i z pewnością mogę powiedzieć ,że moja praca daje mi dużo radości i lubię to co robię.

 Bardzo cenię holistyczne podejście medycyny wschodniej do zdrowia i leczenia, dlatego stosuję akupunkturę, współczesny masaż tajski, który jest świetną metodą pracy z ciałem, łączący fizjoterapie z jogą, nazywany również jogą pasywną, Reiki, czyli healing touch, oraz masaż Lomi Lomi Nui pochodzący z Hawajów, techniki relaksacyjne i oddechowe.  

  Metody pracy, które wybieram uważam za kompletne, ponieważ działają na różnych poziomach- fizycznym, emocjonalnym i energetycznym.

Z mojego doświadczenia wiem ,że kluczem do zdrowia jest stan relaksu. Tylko wtedy organizm ma możliwość regeneracji. Kolejnym ważnym elementem w procesie leczenia jest odpowiednia dieta, która zgodnie z medycyną chińską powinna odżywiać organizm w taki sposób, by miał on możliwość zdrowienia.  

  Według mnie praca fizjoterapeuty powinna być wielowymiarowa, dlatego korzystam z różnych sposobów aby pomóc w redukcji bólu i powrocie do sprawności.

  Zapraszam do mojej przestrzeni, w której wspólnie znajdziemy najlepszą metodę na pozbycie się bólu, w której jest czas i miejsce na relaks, głęboki oddech, wsłuchanie się w swoje ciało i myśli, czas na powrót do równowagi.

O mnie

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się ze mną!